Używając tej strony zgadzasz się na przechowywanie plików cookies w celach statystycznych. Cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. OK, zamknij.

W ramach organizowanej przez Województwo Kujawsko – Pomorskie oraz samorządy Bydgoszczy, Grudziądza i Torunia misji gospodarczej do Chin, która odbyła się w dniach 11 – 17 maja 2014 r. nasza firma wzięła udział w targach SIAL China, jednej z najpoważniejszych imprez wystawienniczych w branży żywnościowej na świecie. Tegoroczna edycja targów zgromadziła 2.400 wystawców z 90 krajów, którzy prezentowali się w 8 halach tematycznych. Targi odwiedziło łącznie 45.000 profesjonalistów z branży. W czasie targów nasz przedstawiciel odbył pierwsze z dwóch spotkań matchmakingowych zorganizowanych przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju. Drugie ze spotkań z partnerami chińskimi zorganizowane zostało w Hefei w prowincji Anhui. W czasie całego pobytu realizowane były również wizyty studyjne w firmach, sklepach, wolnej strefie handlu oraz sieciach dystrybucyjnych w Szanghaju. Przedstawiciele samorządu oraz przedsiębiorcy biorący udział w misji mieli także okazję uczestniczyć w warsztatach szkoleniowych, których tematyka dotyczyła kwestii formalno-prawnych związanych z wejściem polskich firm na chiński rynek.

 
Przedsięwzięcie zrealizowane w ramach projektu „Promocja gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego poprzez zagraniczne misje gospodarcze oraz udział w targach o charakterze międzynarodowym poza granicami kraju” i jest finansowane w 85% z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2007-2013, a w 15% z budżetu gminy – miasto Grudziądz.